Na wniosek Wójta gminy Deszczno 16 stycznia br. nastąpi korekta rozkładu jazdy linii autobusowych nr 100, 103, 108, 112 oraz 118, obowiązująca w dni robocze.
Linia 100
-
Kurs o godz. 5:55 wykonywany z pętli Os. Staszica zostanie wydłużony do pętli Ciecierzyce.
-
Kurs powrotny z pętli Ciecierzyce uruchomiony zostanie o godz. 6:26 w kierunku pętli Os. Staszica.
-
Kursy o godz. 11:55 i 20:00 wykonywane z pętli Os. Staszica oraz o 22:14 z pętli TPV zostaną wydłużone do pętli Borek.
-
Kursy powrotne z pętli Borek uruchomione zostaną o godz. 12:35 i o 20:45 w kierunku pętli TPV oraz o godz. 23:03 w kierunku przystanku AWF.
Linia 103
-
Kurs o godz. 7:44 wykonywany z pętli Słowiańska zostanie wydłużony do pętli Os. Poznańskie.
-
Kurs powrotny z pętli Os. Poznańskie uruchomiony zostanie o godz. 8:20 w kierunku pętli Słowiańska.
-
Kursy o godz. 14:44 i 15:46 wykonywane z pętli Słowiańska zostaną wydłużone do pętli Ciecierzyce.
-
Kursy powrotne z pętli Ciecierzyce uruchomione zostaną o godz. 15:20 i 16:24 w kierunku pętli Słowiańska.
Linia 112
-
Zmieniona zostanie godzina odjazdu kursu o godz. 9:15 wykonywanego z przystanku Jagiełły na godz. 9:22 wraz z wydłużeniem kursu do przystanku Bolemin.
-
Kurs powrotny z przystanku Bolemin uruchomiony zostanie o godz. 9:50 w kierunku pętli Śląska Pole Golfowe.
-
Kurs o godz. 20:00 wykonywanego z pętli Śląska Pole Golfowe zostanie wydłużony do pętli Kiełpin.
-
Kurs powrotny z pętli Kiełpin uruchomiony zostanie o godz. 20:35 w kierunku przystanku Jagiełły.
Linie 108 i 118
-
Kursy o godz. 4:22 z przystanku Katedra oraz o godz. 22:40 z przystanku Jagiełły obecnie wykonywane jako linia 108 będą realizowane w ramach linii 118 do pętli Brzozowiec.
-
Kursy powrotne z pętli Brzozowiec uruchomione zostaną o godz. 4:47 w kierunku przystanku Jagiełły oraz o godz. 23:07 w kierunku przystanku Arsenał.
Zmiany rozkładu jazdy na terenie miasta od 21 stycznia, obowiązujące w soboty, niedziele i święta:
-
Kurs linii 103 o godz. 5:52 z przystanku AWF w kierunku pętli Strażacka ulegnie likwidacji.
-
Uruchomiony zostanie kurs linii 108 o godz. 5:55 z przystanku Katedra w kierunku pętli Strażacka.
-
Kurs linii 103 o godz. 19:55 z pętli Strażacka w kierunku pętli Słowiańska ulegnie likwidacji.
-
Uruchomiony zostanie kurs linii 108 o godz. 19:55 z pętli Strażacka w kierunku przystanku Arsenał.
Wydział Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego
foto Wikipedia
Przebudują Ikara
Przetarg na przebudowę ostatniego etapu ulicy Ikara rozstrzygnięty.
Kolejna osiedlowa uliczka zostanie w pełni przebudowana. Nowa nawierzchnia ul. Ikara ułatwi codzienne ...
<czytaj dalej>Oni tu zostają
„Zostaję!” to hasło nowej kampanii promującej Gorzów, która ma zwrócić uwagę na zalety naszego miasta, dzięki którym jest ono doskonałym ...
<czytaj dalej>Pielgrzymki
Tegoroczna piesza pielgrzymka powołaniowa odbędzie się w sobotę w sobotę 27 kwietnia.
Wyjście pielgrzymki na trasę z Paradyża do Rokitna nastąpi ...
<czytaj dalej>200 lat dla pani Zofii
Nieczęsto zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane „sto lat”, z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na lat „dwieście”. Tak właśnie ...
<czytaj dalej>