czwartek 27 marca 2025     Lidia, Ernest, Jan
eGorzowska - internetowy dziennik Gorzowskiej Agencji Dziennikarskiej
szukaj    szukaj szukaj
« powrót
Co na sesji?
Przewodniczący Rady Miasta zwołał XV sesję Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego na 25 lutego 2025 r. Posiedzenie rozpocznie się o 14.00 w sali narad (niski parter) Urzędu Miasta w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Sikorskiego 4.

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Wolne wnioski i informacje oraz oświadczenia klubowe.
4. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli początkujących, mianowanych i dyplomowanych w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego za 2024 r.
5. Raport z realizacji Planu Konsultacji Społecznych za 2024 rok.
6. Druk nr 250 – podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu Konsultacji Społecznych z Mieszkańcami Gorzowa Wlkp.
7. Druk nr 259 - podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2025 rok Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
8. Druk nr 260 - podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2025 rok Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
9. Druk nr 261 - podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2025 rok Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
10. Druk nr 262 - podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Gorzowa Wielkopolskiego na lata 2025-2049.
11. Druk nr 251 – podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w 2025 roku.
12. Druk nr 248 – podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umów dzierżawy gruntów na czas nieoznaczony.
13. Druk nr 253 – podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umów dzierżawy gruntów na czas nieoznaczony.
14. Druk nr 252 – podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Gorzowa Wielkopolskiego dla obszaru położonego na południe od Ronda Barlineckiego.
15. Druk nr 255 – podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Gorzowa Wielkopolskiego dla obszaru położonego przy ulicy Jodłowej.
16. Druk nr 263 - podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Gorzowa Wielkopolskiego dla obszaru położonego przy północno - zachodniej granicy miasta w rejonie ul. Mironickiej.
17. Druk nr 256 – podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umów dzierżawy gruntów na czas nieoznaczony z przeznaczeniem na poprawę warunków zagospodarowania nieruchomości przyległych.
18. Druk nr 257 – podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia jednostkowych stawek dotacji przedmiotowej na rok 2025 dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wlkp.
19. Druk nr 254 – podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Gorzowie Wielkopolskim.
20. Druk nr 249 – podjęcie uchwały sprawie nadania nazwy Małej Akademii Jazzu skwerowi położonemu pomiędzy ulicami Hawelańską, Bolesława Chrobrego i Władysława Jagiełły.
21. Druk nr 258 – podjęcie uchwały w sprawie przyznania Odznaki Honorowej miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
22. Sprawozdanie z obrotu nieruchomościami komunalnymi za rok 2024 rok.
23. Informacja z realizacji uchwał Rady Miasta.
24. Przyjęcie protokołu z XIII i XIV sesji Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
25. Sprawy różne.
26. Zakończenie obrad.

Wersja elektroniczna materiałów i projektów uchwał na stronach:
https://bip.um.gorzow.pl/255/Projekty_uchwal/
https://bip.um.gorzow.pl/88/Materialy_na_sesje/

Biuro Rady Miasta



23 lutego 2025 21:11, admin ego
« powrót
Dodaj komentarz:

Twoje imię:
 
Komentarze:


Anonim_7784 w dniu 26.02.2025, 01:13 napisał(a):
Pogonić to dziadostwo
Wstawić na miejsce imbecyli jakiś naukowców tylko tych nie ma w gw

Serwis www.egorzowska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłączną własnością ich autorów.

80 rocznica polskiej administracji
W 2025 roku przypada 80 rocznica ustanowienia polskiej administracji w Gorzowie Wielkopolskim. Z tej okazji w tym roku Dzień Pioniera ... <czytaj dalej>
Cynizm i manipulacja
Kiedy myślisz, że władze miasta nie mogą wymyślić już nic głupszego, przychodzi Gorzów Wielkopolski i mówi: "Potrzymaj mi wodomierz". Nowy pomysł, ... <czytaj dalej>
Umowy koalicyjne bez podstaw prawnych
Samorządowe "umowy koalicyjne": polityczna konieczność czy wypaczenie demokracji? W samorządach, w których w ostatnich wyborach Koalicja Obywatelska nie wprowadziła swojego prezydenta/wójta/burmistrza, ... <czytaj dalej>
Bezrobocie w górę
W lutym w Gorzowie było zarejestrowanych 1 508 bezrobotnych; ich liczba wzrosła o 62 osoby; wyrejestrowano 358 osób, zarejestrowano 420. ... <czytaj dalej>
Przeglądaj cały katalog lub dodaj swoją firmę
Lukas Bank S.A. Oddział

ul. Sikorskiego 116 a, Gorzów Wlkp.
tel. 801 331 111
branża: Banki <czytaj dalej>
"Rad-Kom" Radosław Szachnowski

ul. Cicha 9, Gorzów Wlkp.
tel. 600 494 321
branża: Komputery - serwis, usługi <czytaj dalej>

Nigdy dwoje...
Przy wypełnionej po brzegi sali Jazz Clubu Pod Filarami odbył ... <czytaj dalej>
Z kroniki policyjnej
Rowerzysta wjechał na czerwonym świetle wprost pod auto. Doprowadził do ... <czytaj dalej>
Cynizm i manipulacja
Kiedy myślisz, że władze miasta nie mogą wymyślić już nic ... <czytaj dalej>
Wygaszanie ogniska WZW A
W związku z zachorowaniami na wirusowe zapalenie wątroby typu A ... <czytaj dalej>
Kalendarium eventów
«marzec 2025»
PWŚCPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
dodaj: imprezy@egorzowska.pl
Mała wielka sprawa
eGorzowska - adminfoto_hanna.jpg
Hanna Kaup:
To nie miało prawa się wydarzyć
To nie miało prawa się wydarzyć. Przecież nie pierwszy i nie ostatni raz jakiś prezydent odwołuje kogoś ze stanowiska. Nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy jakiś prezydent odwołuje kogoś ... <czytaj dalej>
Bez korzeni nie zakwitniesz
Archiwa Państwowe oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej zapraszają uczniów klas 4-7 <czytaj dalej>
Kto zdobędzie mural dla szkoły
Murale Pamięci „Dumni z Powstańców” to ogólnopolski konkurs dla szkół <czytaj dalej>

aktualnie nie ma żadnej czynnej sondy
Robisz zdjęcia? Przyślij je do nas foto@egorzowska.pl
eGorzowska - image074.jpg
admin ego:
W poniedziałek pierwszy "Kobiecy dialog z przeszłością"
Dzięki pomysłowi społeczniczki Renaty Ostrzeniewskiej, współpracy z Muzeum Lubuskim, Radą ... <czytaj dalej>
admin ego:
Langkawi – wyspa naturalnego piękna i spokoju (1)
Langkawi. Teren wielkości Warszawy. Otoczony dżunglą z sięgającymi pół miliona ... <czytaj dalej>
admin ego radzi:
Wyrok w sprawie wody
Czy woda wodociągowa może być butelkowana? – jest wyrok sądu. Wyrok ... <czytaj dalej>
admin ego radzi:
Odpowiedzialne i oszczędne
Dziewczyny w świecie finansów są odpowiedzialne i oszczędne. I to ... <czytaj dalej>
Blogujesz? Rób to lokalnie!
Wystarczy jedno kliknięcie w egoBlog
Masz problem?
Napisz do eksperta egoEkspert
Żadna sprawa nie zostanie bez odzewu. Daj znać na eGo Forum
Anonim_9245:
To miasto jest upadłe mentalnością jego mieszkańców do której doprowadził deszczowiec oraz portal kluwaka gorzowianin codziennymi głupawymi in <czytaj dalej>
Anonim_9245:
Trwa wycinka dziś złodzieja rana drzew wzdłuż z myśliborskiejnaz do Małyszyna. Wszystkie zaznaczone na czerwonym rana jak leci 100 letnie dęby <czytaj dalej>
Anonim_2588:
W magistracie rządzą de..le.a na jego czele stron osioł wybrany przez beee barany mieszkańców którzy ideee poglądy i rozeznanie mają na podst <czytaj dalej>
Anonim_2588:
Schody donikad zrobią i nitkę na dworzec (przebudowa za minimum 60mln tramwaj żeby pod dworzec do którego jest 200m od przystanku specjalnie zajez <czytaj dalej>
Anonim_2588:
I nie zapomnij pita rozloczyc w Gorzowie mieszkańcy deszczna żeby gorzowskie drogi budować pod kolejnybdyskont zagraniczny w osiedlu piaski <czytaj dalej>
 
eGorzowska.pl - e-gazeta Gorzowskiej Agencji Dziennikarskiej