List otwarty do poseł Bożenny Bukiewicz
19 lutego 2012 15:02, admin ego
Publikujemy list otwarty do poseł
Bożenny Bukiewicz, po jej wypowiedzi na temat inicjatywy społecznej budowy centrum onkologii i radioterapii w Gorzowie.
<czytaj dalej>
30 lat później
12 grudnia 2011 23:10, admin ego
30 lat później 13 grudnia nie wypada w niedzielę. Na ulicach nie stoją czołgi. Nie ma godziny policyjnej. Nikt nie ustawia koksowników, bo nawet śnieg nie pada.
<czytaj dalej>
Z marszałka wojewoda, czyli Marcin Jabłoński wraca do gry
12 grudnia 2011 12:03, admin ego
Już wiemy. Nowym wojewodą lubuskim został
Marcin Jabłoński.
<czytaj dalej>
Kryzys jak powódź
1 grudnia 2011 11:28, admin ego

Redakcja eGo otrzymała list od wójta Deszczna
Jacka Wójcickiego. To głos w naszej polityczno-społecznej dyskusji o województwie lubuskim.
<czytaj dalej>
Czy korpus wojewodów
odbierze nam człowieka z Gorzowa?
23 listopada 2011 11:15, admin ego

Cztery lata temu w Jazz Clubie Pod Filarami śpiewaliśmy, że chcemy wojewodę z Gorzowa. Została nim
Helena Hatka. Dziś stoimy przed kolejną niewiadomą.
<czytaj dalej>
Umarł król, niech żyje król
26 października 2011 23:10, admin ego

Sala sesyjna Urzędu Miasta była w środę 26 października wyjątkowo bogata w liczbę przybyłych na obrady oraz emocje, które im towarzyszyły. Nie uspokoił ich nawet poczęstunek, przygotowany przez przewodniczącą Rady Miasta
Krystynę Sibińską, która została posłem i musiała przekazać swoją funkcję następcy.
<czytaj dalej>
Nowa stara koalicja... Jeszcze wam pokażemy... Będą rozwalać skamieliny PO... czyli powyborcze refleksje
9 października 2011 23:31, admin ego

Kiedy 9 października o 21.00 pojawiły się pierwsze sondażowe wyniki wyborów, jedni wyrażali euforyczną radość, inni – łzawy smutek. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas nowa stara koalicja PO i PSL.
<czytaj dalej>
Tam, gdzie jest bałagan, ginie człowiek
25 września 2011 18:23, admin ego

Trzy pytania do byłej rzeczniczki wojewody lubuskiego, startującej w wyborach do Sejmu,
Alicji Jęrzejczak-Siłki <czytaj dalej>
Dlaczego warto głosować na PSL
20 września 2011 19:47, admin ego

Minister
Jolanta Fedak namawiała dziś gorzowian, by głosowali na nią w najbliższych wyborach. – Pozycja nr 1 na liście nr 5 – przypominała.
<czytaj dalej>
Nie będzie zaufania dla obietnic Donalda Tuska
18 września 2011 21:36, admin ego

– Nie będzie zaufania dla obietnic Donalda Tuska – powiedział lider lubuskiej listy Polska Jest Najważniejsza
Wojciech Kuraszkiewicz. W sobotę, w gorzowskim hotelu Qubus przekonywał, by głosować na jego ugrupowanie.
<czytaj dalej>
I po PO - komentarz
7 lipca 2011 08:34, admin ego
I się POsypało. Gorzów znów na ustach całej Polski. I znów w kontekście afery. Tym razem POlitycznej.
<czytaj dalej>
Sytuacja Polski wymaga wielkiego krzyku
3 lipca 2011 22:16, admin ego

Na sobotnim spotkaniu z parlamentarzystami PiS, gorzowski przedsiębiorca, były radny
Augustyn Wiernicki zdiagnozował obecną sytuację Polski jako przerażającą.
<czytaj dalej>
Niemożliwe stało się możliwe
13 czerwca 2011 12:55, admin ego

– Niemożliwe stało się możliwe – powiedział wicewojewoda
Jan Świrepo w niedzielne przedpołudnie w czasie otwarcia nowej siedziby PSL w Gorzowie.
<czytaj dalej>
Witos już czeka. W niedzielę święto ludowe
11 czerwca 2011 08:45, admin ego

W niedzielę, 12 czerwca, oficjalnie zostanie odsłonięte popiersie Wincentego Witosa i otwarta nowa siedziba Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Gorzowie.
<czytaj dalej>
Zofia Bednarz odchodzi
30 maja 2011 09:32, admin ego
Urząd Miasta właśnie poinformował, że jutro, 31 maja, prezydent pożegna swoich kolejnych współpracowników. Jedną z nich jest wiceprezydent
Zofia Bednarz.
<czytaj dalej>
Dość biadolenia i narzekania! Kiedy powstanie hala widowiskowo-sportowa?
6 maja 2011 21:52, admin ego

– Mierzi mnie to narzekanie i biadolenie, że nic nie można, bo kłopoty finansowe ma budżet miasta. To niedopuszczalne, żeby tak duże miasto nie miało gotowego żadnego nowego projektu rozwojowego – oburza się radny Rady Miasta
Mirosław Rawa.
<czytaj dalej>
Zespół Parlamentarny obradował w Gorzowie
20 kwietnia 2011 08:17, admin ego

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie, 19 kwietnia, był dniem obrad Lubuskiego Zespołu Parlamentarnego. <czytaj dalej>
Arogancja w wydaniu Marszałka
18 kwietnia 2011 20:07, admin ego

Stefan Niesiołowski, poseł z Ziemi Lubuskiej, nieczęsto gości w naszym województwie.17 kwietnia zorganizował w Gorzowie konferencję prasową, w związku z Lubuskim Zespołem Parlamentarnym, który będzie obradował 18 kwietnia. <czytaj dalej>
Kolej Dużych Prędkości w Gorzowie
23 marca 2011 17:02, admin ego

Koncepcja Zagospodarowania Przestrzennego Kraju do roku 2030, ze szczególnym uwzględnieniem Strategii Województwa Lubuskiego, to tematy, o których w Gorzowie mówił poseł PO
Witold Pahl.
<czytaj dalej>
Z gaśnicą do prezydenta
17 marca 2011 10:01, admin ego

"Z gaśnicą do prezydenta" – takie słowa padły z ust radnego PO Roberta Surowca, podczas Sesji Rady Miasta z 16 marca, zwołanej na wniosek radnych PO. Obrady miały dotyczyć nieprawidłowości przy budowie CEA. <czytaj dalej>