
Tydzień temu informowaliśmy, że nową prezes CSR Słowianka i Arena Gorzów od 1 sierpnia będzie
Agata Dusińska. Dziś przekazujemy informację, że jej miejsce w spółce Gorzowski Rynek Hurtowy zajmie
Joanna Kasprzak-Perka.
W dniu ogłoszenia informacji o nowej prezes CSR Słowianka i Arena prezydent
Jacek Wójcicki nie chciał powiedzieć dziennikarzom, jaka będzie dalsza kariera zawodowa Joanny Kasprzak-Perki. Stąd aktualna decyzja o zamianie miejsc wydaje się zaskakująca.
Joanna Kasprzak-Perka – jak pisze w komunikacie urząd miasta, to zaangażowany menadżer, przedsiębiorca i wieloletni doświadczony urzędnik. Dzięki tym cechom „wesprze dalszy rozwój Gorzowskiego Runku Hurtowego. To szczególnie ważne w zakresie współpracy z akcjonariuszami spółki oraz lokalnymi przedsiębiorcami”.
Będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie terenów i obiektów GRH S.A., na których działalność prowadzi ok. 300 podmiotów zajmujących się handlem, importem, produkcją i usługami.
Dalej w komunikacie czytamy:
„Targowisko przez dziesięciolecia wypracowało znakomitą rozpoznawalność. Dzięki wieloletniej tradycji w świadomości gorzowian pozostał „rynek przy Jerzego”, wraz z hasłem „moda na rynek”. Każdego roku miejsce to odwiedza kilkadziesiąt tysięcy klientów indywidualnych oraz hurtowych. Na swoje stanowiska handlowe, zapraszają przedsiębiorcy z Gorzowa Wielkopolskiego i okolicy, ale także regionu całej północnej części województwa lubuskiego, jak i południowej części województwa zachodniopomorskiego.
Gorzowski Rynek Hurtowy ma już niemal 30-letnią tradycję. To instytucja bezpośrednio związana z mieszkańcami. W sposób skuteczny i profesjonalny odpowiada na potrzeby rozwoju lokalnego biznesu oraz zapewnia dostawy zdrowej, pełnowartościowej i lokalnej żywności”.
Oprac. redakcja
Foto UM
Anonim_3921 (IP: 161.x.x.43) w dniu 01.08.2024, 06:19 napisał(a): OK. Obie cudne, zaangażowane... Ale albo znają się na wszystkim, albo znudzily się, albo Wójcickiemu nie podrodze dopuszczać nowych menedżerów na stanowiska. Po co sobie kłopoty na głowe ściągać. I tak juz trwa ta karuzela. O panu Marcinkiewiczu zapownieć również nie można...
Anonim_5147 (IP: 37.x.x.135) w dniu 01.08.2024, 11:53 napisał(a): Gorzowskiego rynku hurtowego praktycznie nie ma. Coś tam jest ale bardzo małe i na parkingu Nova park. To nie dawny duży ryneczek Jerzego jaki był przy faktycznej Jerzegopo przesunięciu zdechło prawie jak wszystko jak rynek cichonskiego jak giełda gorzowska.
Przesuwanie targowisk zawsze się tak kończy.
Nie ma tam żadnego wstępu dla zaczynających "biznes" bo nie ma miejsca wszystkie zajęte wykupione. Tam na zawarciu. A dziury w drogach do tej pory nie załatane. Dojazdu MZK też brak w to miejsce a za most daleko.
Pamiętam stary ryneczek można było z centrum warte tylko przejść i już było.
Albo ten nad wartą w miejscu pustego dziś bulwaru. Bo jest pusty większość roku. A funkcjonował rynek targowisko fajne.
Dziś nie można kupić bluzy żadnej normalnej w tym chińskim Nova parku sama chińszczyzna tania z papieru jednorazowa.
Handlu w tym mieście nie ma. Jest zbombardowany biedronkami Pepco i rosmanem.
Takie miasta jak Szczecin 20 lat temu i do dziś stały tylko na sklepach. Bo jak jest biedny region to tylko sklepy wielkopowierzchniowe stawiają przy drogach i nic nie ma.
Developerzy w miejscu silwany kolejny big sklep lada moment otwierają
Aprzy obwodnicy Gorzowa północnej budowanej za 400mln staną jeszcze dwa.
A silwane ledwo zdążyli zbudować już sprzedana. Za 40 mln. Już developer co z ufowal zgarnął zysk z dojenia Gorzowian na 10lat do przodu
Wyprzedzamy Zieloną Górę
Gorzów Wielkopolski po pierwszym tygodniu rywalizacji o Puchar i tytuł Rowerowej Stolicy Polski jest liderem w kategorii miast liczących od ...
<czytaj dalej>Ocena atmosfery i organizacji pracy w CEZiB
Przeprowadzone wśród pracowników Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu badanie dotyczące atmosfery, organizacji pracy i komunikacji pokazuje, że szkoła jest postrzegana ...
<czytaj dalej>Boże Ciało i pielgrzymowanie
W najbliższy czwartek 4 czerwca Kościół obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa popularnie nazywaną świętem Bożego Ciała. Tego dnia ...
<czytaj dalej>Podpisali umowę na kolejową S3
Kostrzyn nad Odrą. Ta łącznica to kolejowa S3 – zapewnia urząd marszałkowski.
Choć to proces na lata, ważne, że się w ...
<czytaj dalej>