
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, a ze wzruszeń wzruszenie ramion. Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził.
Łudziłem się, że ktoś spojrzy trzeźwym okiem na to, co się wyrabia, że ktoś będzie miał nutkę refleksji, że ktoś pomyśli, że nie po to zdobył większość w radzie, aby ją trwonić na tak krzywe akcje.
Wygrał interes polityczny.
Przegrali mieszkańcy i pozostałe kluby.
A ja, łudziłem się.
Ufam, że teraz miasto pomoże każdemu gorzowskiemu przedsiębiorcy, jak to mówił Pan Jan Kaczanowski, który z powagą popatrzy na gorzowski biznes. Choć wiemy, że w tym mieście są firmy ważne i ważniejsze.
Ufam, że teraz miasto weźmie kredyt na każdą zabytkową kamienicę sypiącą się w Centrum miasta, w tym też te prywatne, bo to też historia (jeszcze dłuższa niż klubu), wizerunek miasta i dobro mieszkańców. To inwestycja w nowy piękny Gorzów, to się na pewno opłaci.
Ufam, że nie będziemy już musieli słyszeć, że nie da się drogi naprawić, że nie wyremontujemy toalet w szkołach czy pomieszczeń w przedszkolach z powodu braku pieniędzy w miejskiej kasie. To też inwestycja i to w najmłodszych.
Ufam, że nie będziemy musieli słyszeć za rok, dwa, trzy, że Stal ponownie ma długi, że jak miasto nie da kasy, to klubu nie będzie, że akcji nie da się wykupić.
Do tych, którzy głosowali ZA.
Ktoś mądrzejszy ode mnie powiedział, że są sprawy, o których wiemy i sprawy, o których nie wiemy. Że są sprawy, o których wiemy, że nie wiemy i sprawy, o których nic nie wiemy.
Ufam, że wiecie wszystko, że zagłosowaliście za.
Żebyście nie musieli się później tłumaczyć za tę decyzję, bo Wasza konkurencja skutecznie to wykorzysta.
Przyznam szczerze, że dziwię się tym radnym, którzy nie zabrali głosu lub wstrzymali się od głosu, w tak ważnej sprawie. Brak odpowiedzi to również odpowiedź.
Na palcach jednej ręki mogę policzyć tych, którzy jak nie wiadomo jak się zachować, zachowują się w porządku.
Źródło: Paweł Iwanowski/FB
Traktorowy (IP: 83.x.x.168) w dniu 17.12.2024, 17:05 napisał(a): Tylko pod publikę takie zagrywki. Cały czas liczę, że wreszcie ktoś z radnych zawiadomi prokuraturę, jakiś sygnalistta i zacznie się czyszczenie smrodu. Ale co tam, kasa z KPO jest to kwota 2,5 mln zniknie.Żużel to nie priorytet. Tym bardziej, że chwały dla miasta nie przynosi. Po za tym, dlaczego nie ściga się winnych, jakoś wszystko odcięte, wystartował Wróbel. Miasto się zwija i ginie w oczach bo rządzą dyletanci, partacze i kłamcy. Za te pieniądze można byłoby wynająć szynobus, aby ulżyć mieszkańcom, ale po co? Zresztą powinno zastopować się budowę megalomańskiego centrum przesiadkowego. Zielonej G ...i tak nie dogonicie o macie miasto w..
Anonim_8326 (IP: 37.x.x.57) w dniu 17.12.2024, 17:09 napisał(a): przestaqń płakać jest demokracja? jest
większość zadecydowała
Anonim_7546 (IP: 176.x.x.252) w dniu 17.12.2024, 17:40 napisał(a): Hahaha, jaka większość. Ci, którzY się wstrzymali, czy nie głosowali, nie byli za, wiec co to za demokracja? To raczej skandal
Anonim_6851 (IP: 164.x.x.170) w dniu 17.12.2024, 18:30 napisał(a): tylko po co mi jakiś klub sportowy, co ja z tego mam, zaorać, zlikwidować......
Anonim_8385 (IP: 91.x.x.208) w dniu 18.12.2024, 09:52 napisał(a): Koniec jazgotu. Psy poszczekały, ale nie ten pies groźby co głośno szczeka.
Anonim_1948 (IP: 37.x.x.183) w dniu 18.12.2024, 10:19 napisał(a): A po co mi filharmonia? Zabrać zlikwidowac
Anonim_6851 (IP: 164.x.x.170) w dniu 18.12.2024, 21:43 napisał(a): niektórzy zapomnieli, że komunizm się skończył.....
Anonim_6851 (IP: 164.x.x.170) w dniu 18.12.2024, 21:44 napisał(a): gadają sami z sobą......
Anonim_9623 (IP: 79.x.x.41) w dniu 18.12.2024, 23:03 napisał(a): Rozsądek przegrał. Nic nowego. Panowie przestańcie zajmować się tylko sobą.
Niech rada miasta zrobi spacer po walącym się centrum.
Anonim_1948 (IP: 37.x.x.91) w dniu 19.12.2024, 07:50 napisał(a): Nie reagowali na moje propozycje remontu szkoły muzycznej przy Chrobrego.
Wójt zrobił deptak który nic nie dał bo i tak lokale padły a ruina stoi i uczą się w niej dzieci.
Wcześniej jeszcze jest zniszczony budynek kina słońce w którym był klub studio kedyna dyskoteka ale ja też zrujnowali.
Dalej rój Wprowadził.płatne.parkingi.
A księgarnie daniel wykończył antykwariat z przeciwka który rozdają książki w pudle za darmo
Anonim_1948 (IP: 37.x.x.91) w dniu 19.12.2024, 07:53 napisał(a): Audit z finansowania stali nie został ujawniony przez miasto. Ani radnym ani mieszkańcom. Robią se co chcą a powinien się zadluzeniem na 25 mln zainteresować jakąś izba kontrolujaca
Anonim_7682 (IP: 185.x.x.43) w dniu 19.12.2024, 08:39 napisał(a): "A księgarnie daniel wykończył antykwariat z przeciwka który rozdają książki w pudle za darmo". Ty aby normalny jesteś?...
Anonim_2338 (IP: 37.x.x.102) w dniu 19.12.2024, 08:52 napisał(a): Rozsądek przegrał. To jest cała prawda.
Dodali milion
16 czerwca 2026 r. Zarząd Województwa Lubuskiego podjął – w formie uchwały zmieniającej – decyzję o zwiększeniu dofinansowania z budżetu ...
<czytaj dalej>Do kogo pofrunie tegoroczny Motyl?
Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do zgłaszania kandydatów do Nagrody Kulturalnej Prezydenta Miasta. Nagroda przyznawana jest raz w roku, w ...
<czytaj dalej>Wyprzedzamy Zieloną Górę
Gorzów Wielkopolski po pierwszym tygodniu rywalizacji o Puchar i tytuł Rowerowej Stolicy Polski jest liderem w kategorii miast liczących od ...
<czytaj dalej>Ocena atmosfery i organizacji pracy w CEZiB
Przeprowadzone wśród pracowników Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu badanie dotyczące atmosfery, organizacji pracy i komunikacji pokazuje, że szkoła jest postrzegana ...
<czytaj dalej>