Gorzowskie drogi
Wydział Inwestycji Urzędu Miasta przygotował podsumowanie dotyczące budowy dróg, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów.
- W 2012 roku wybudowano w Gorzowie ponad 2,1 km dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów i zatok – informuje wiceprezydent Stefan Sejwa.
Zestawienie długości i powierzchni dróg oraz innych nawierzchni utwardzonych (zatoki, parkingi, ścieżka rowerowa, chodniki) zrealizowanych w 2012 r.:
1. ulica Piłkarska –dł. 213 mb ;- powierzchnia -1.500 m2;
2.ul.Stara Kasprzaka (BAMA) –dł.334 mb ; powierzchnia 2.450 m2; chodniki, miejsca parkingowe-1.050 m2
3.ul.Warszawska-dł.296 mb - ; powierzchnia 3.600 m2; chodniki – m2-1.200 m2
4.ul.Podmiejska –dł.906 mb ; powierzchnia 7.800 m2; chodniki, parkingi ,zatoki ,ścieżka rowerowa- 5.264 m2
5. skrzyżowanie Billewiczówny – Owocowej – dł.100 mb - powierzchnia 800 m2
6.inicjatywy lokalne: utwardzenie Wyszyńskiego 96-98 – dł. 52 m ; powierzchnia 270 m
parking Chodkiewicza –dł.110 m; powierzchnia 617 m2
parking Kazimierza Wielkiego –dł.120 m; powierzchnia 710 m2
Łącznie – długość 2. 131 mb; powierzchnia dróg – 16. 420 m2 oraz powierzchnie chodników i ścieżki rowerowej – 7.514 m2 i parkingi – 1.327 m2 . Dla porównania w 2011 r. wykonano około 2,0 km.
Wydział Inwestycji
4 stycznia 2013 12:16, admin ego
Dodaj komentarz:
737 mln euro dla lubuskiego
Znamy już podział środków w ramach umowy partnerstwa na nową unijną perspektywę. Do regionów trafi 40 proc. tortu, czyli 28 ...
<czytaj dalej>Upaństwowienie szpitali? Samorząd mówi NIE!
Zarząd Województwa podjął stanowisko w sprawie planowanej restrukturyzacji podmiotów leczniczych wykonujących działalność leczniczą w rodzaju świadczenia szpitalne.
– Rząd w cieniu ...
<czytaj dalej>Ile zarabiają księża w lubuskich szpitalach
Publikujemy komunikat poseł Barbary Kucharskiej-Dziedzic na temat zatrudnienia kapelanów w lubuskich szpitalach.
W grudniu 2020 roku posłanka dr Kucharska-Dziedzic zwróciła się ...
<czytaj dalej>Nie żyje bp Adam Dyczkowski
10 stycznia 2021 r. w godzinach porannych w zielonogórskim Domu Księży Emerytów zmarł śp. bp Adam Dyczkowski, emerytowany biskup zielonogórsko-gorzowski.
Informacje ...
<czytaj dalej>
Anonim_5782:
Będzie jak z TVP. Ludzie nie będą dawać na tacę, to państwo przejmie na swój garb. I tak zapłacimy wszyscy.
<czytaj dalej>
Anonim_5394:
To nie sa inteligentni ludzie.
Urzednikiem zoataje miernota ktorej nie chcialo sie podjąć wysilku i ryzyka zalożenia i poprowadzenia DG.
<czytaj dalej>
Anonim_9991:
Nauczył mnie patrzenia na Sztukę, dał możliwość poznania wielu artystów - pomiędzy nimi Władysława Hasiora, co dla mnie ważne niezwykle.
<czytaj dalej>
Anonim_5386:
Zastanawiające jest dlaczego unia pozbawiła Polskę szczepionek ? Badania to fikcja.
<czytaj dalej>
Maria:
I jak się okazuje w każdym czasie można pokazać jak bardzo szanuje się talent i osobowość Pana Jurka, wspaniałego człowieka i niebywałego ar
<czytaj dalej>